ANKORAVM de KİRALIK İŞ YERLER                                                   

 12 METREKAREDEN 100 METREKAREYE VARAN HER SEKTÖRE UYGUN KİRALIK DÜKKANLAR                 

ERKAN YILMAZ  Gsm 0507 752 31 22

LEZZETİ A LA CAFE RESTORANT    

AVM GİRİŞ KATTA ÇOK HİZMET VERMEKTEDİR.

              

ANIL HIRDAVAT DEKARASYON BİRİNCİ KATTA AÇILDI

BOYA, ELEKTİRİK,SU TESİSATI VE TADİLATLAR KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEDİR

                           

 

 

 

ANKOR AVM AÇILDI.
 

Başkent’in yeni yerleşim bölgelerinden, Yenimahalle, Etimesgut ve Sincan’ın kesişme noktasındaki Susuz Mahallesi’nde hizmet verecek Ankor Alışveriş Merkezi açıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yaptığı açılışa bölge halkı yoğun ilgi gösterdi. Açılışta konuşan Yaşar, “Gelişen mahallelerimize semtlerimize yapılan yatırımlar bizleri çok sevindiriyor. Bölge halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Ankor Alışveriş Merkezi’nin sahibi Ali Aytekin’in bölge açısından çok faydalı bir iş yaptığını da sözlerine ekleyen Yaşar şunları söyledi:

“Bizler de yöneticiler olarak yeni gelişen bölgelere yatırım yapan vatandaşlarımıza elimizden geldiği ölçüde yardım etmeliyiz. Onları yatırım konusunda cesaretlendirmeliyiz. Susuz bölgesi yeni gelişen ve son seçimlerin hemen öncesinde Yenimahalle’ye bağlanan bir bölge. Bu gibi tesislerin artmasıyla yaşam konforu da artacak. Biz de Yenimahalle Belediyesi olarak bu yıl içerisinde bölgenin ihtiyacı olan sağlık ocağını yapacağız. Sağlık ocağının yanı sıra Susuz Mahallesi’ne bir de park yapacağız. Gerekli alt yapı tamamlandıktan sonra da yetki alanımızda asfaltsız sokak bırakmayacağız.”

36 dükkan

Yoğun alanlarda yatırım yapmanın kolay olduğunu, yeni kurulan bölgelerde ise zorluklar olduğunu ifade eden Ankor AVM’nin sahibi Aytekin ise şöyle konuştu: “Yenimahalle ilçesinde olan alışveriş merkezimiz hem Etimesgut hem de Sincan bölgesindeki vatandaşlarımıza hitap edecek. Butik tarzda açılan alışveriş merkezimizde büyük bir süpermarketin yanı sıra eczaneden, kuaföre 36 dükkanla bölge halkının tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Nisan ayında bölgenin en büyük düğün salonlarından bir tanesini açıyoruz. Düğün salonun kapasitesi 700 kişilik olacak. Ankor’un üst katı da dershane olacak.”

 

   

(c) Copyright 2010 Tüm Hakları Ankor AVM ‘ye aittir.